Alanya Fare İlaçlama 

Fareler sadece kırsal alanda yaşamazlar, onları şehir, kasaba, kır, tarla kısacası her yerde görmek mümkündür. Aynı zamanda fareler sadece ev faresi diye adlandırılan fındık faresinden de ibaret değildir. Lağım faresi, çatı faresi, tarla faresi gibi çeşitli türleri vardır. İşte biz Alanya Fare İlaçlama olarak sadece tek bir fare türü ile değil tüm fare türleriyle mücadele etmek için sizin yanınızdayız.Bilindiği üzere farelerin gezinmedikleri yer yemedikleri yiyecek yoktur diyebiliriz. Her an farelerle karşı karşıya kalmak kaçınılmazdır. Farelerin gerek dışkılarından gerekse dolaştıkları tüm alanlara dolaşan bulaşan salyaları hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Geleneksel yöntemlerle yapılan ilaçlamalar ise farelerin tamamen kurtulmaya yetmez. Daha kötüsü de yanlış yapılan ilaçlama farelerin ilaca karşı bağışıklık sistemini güçlendirebilir. Alanya Fare İlaçlama üstün hizmet kalitesi, alanında uzman ekip ve ekipmanlarıyla farelerden kurtulmanız için sizin yanınızdadır.

Fareler sadece gezinmemekte, dolabınızda kıyafetlerinizin arasında bulunabilir. Diğer haşere türlerinden farklı olarak yavrulayabilmektedir. Şöyle ki farelerin üremesi yılda 4-5 defa olmakla birlikte tek seferde 10’dan fazla yavru bırakabilirler. Bu bıraktıkları yavrularda sadece iki ayda erginliğe ulaşıp kendilerine yuva ve yiyecek aramaya başlarlar. Fareler kıyafetlerinize kalıcı hasarlar bırakıp kullanılamaz duruma getirmeleri de elbette olası bir durumdur.

Her türlü fare sorunlarınıza Alanya Fare İlaçlama Firması olarak alanında uzman ekibimizle garantili ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Etrafımda fare görmek istemiyorum diyorsanız sizi Alanya Fare İlaçlama’ ya bekliyoruz.