Alanya Okul İlaçlama

Okullar gibi geleceğimizin yetiştiği, eğitim aldığı kurumlarda; haşere ve kemirgenlerin eğitime engel olmasını engel olmak için Alanya Okul İlaçlama  kollarını sıvadı ve mücadeleye hazır.Çocuklarımızı korkutarak okula gelmek istememesine sebep olan kemirgenler, kırkayak gibi bir sürü canlı da var. Okul bahçesinde keneler olabilir, zehirli böcek türleri ve akrepler olabilir. Biz Alanya Okul İlaçlama bu canlıların çocuklarımıza zarar vermemesi için uygun ücret karşılığında hizmet ediyoruz. Maksatımız para kazanmak değil; çocuklarımızı hastalıklardan ve hastalık bulaştıranlardan koruyabilmek.Eğitimsiz bir Türkiye olmasın diye eğitimin önünde duran her şeyi düşmanımız olarak görüyor ve ekstra özen göstererek mücadele ediyoruz.

Velilerde çocuklarını riske atmak istemezler. Eğitimi ne kadar kaliteli olursa olsun, çocuklarının sağlığını düşünerek okul değiştirme yoluna gidebilirler. Bunun da çocuklarımızın eğitiminde nasıl olumsuz etkiler oluşturduğunu hepimiz biliyoruz.
Eğitime engel olmamak için duyarlı olarak düzenli aralıklar ile ilaçlama ve sık sık kontrol edilerek sorun en aza indirilmelidir. Ama biz bunu yeterli bulmuyoruz ve kesinlikle öğrencilerin, velilerin ve okul personelinin bu tür canlılarla karşılaşmayacağını garanti ediyoruz.
Herkes gibi öğretmenlerimiz de temiz ortamda çalışmak isterler. Ve özellikle öğretmenlerimize bunu sağlamayı kendine görev edinmiş Alanya Okul İlaçlama Firması çözdüğü bir çok sorunla size bunu gönül rahatlığı ile sağlayabileceğini garanti ediyor. Özgür eğitim için bizi tercih edin.