Alanya Otel İlaçlama

Oteller hizmet sektörünün başında gelir. Onlarca insanın konakladığı oteller; yüzlerce böceğin yaşadığı, binlerceside yaşamak üzere olduğu paha biçilemez evlerdir. Alanya Otel İlaçlama Firması onlara karşı size göğsünü siper ediyor ve hiç bir şeyden kaçınmadan hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.Tek bir böcek bile ciddi prestij kaybına yol açabilir. Tabii bunların ne kadar hızlı ürediğini de unutmamak gerekir. Bir tane var ise yüzlercesi yuvalarındadır ya da gerçekten tek başına olsa bile geçtiği her yere yumurtalarını saçtığı için çok yakında yüzlercesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Akdeniz HijyenAlanya Otel İlaçlama size uzman olduğu bu konuda destek olabilmek için gece gündüz çalışmalarına devam ediyor.

Böcekler küçük ama bir işletme için çok zararlı canlılardır. Bunun yanısıra bir akrep ya da kemirgenin misafirlerinizden birine zarar verdiği haberini almanız olasıdır. Turizmin korkunç rekabeti sayesinde bu haber size rakiplerinizle eş zamanlı gelecektir ve bu nedenle ciddi kayıplar yaşayabilirsiniz.
Alanya Otel İlaçlama firması olarak sizi , otelinizi ve konuklarınızın güvenliğini sağlamak bizim görevimizdir.Uyguladığımız yöntemler sizler ve misarfirlerinizin sağlığını etkilemeden,rahatsızlık vermeden,personelinizin çalışmasını engellemeden, kokusuz,lekesiz ve etkili bir şekilde yapılmaktadır.