Alanya Tahta Kurdu İlaçlama

Tahta kurdunun yaratılışı itibariyle altı adet ayağı vardır ve bu sahip oldukları ayaklar tırtıllı bir yapıya sahiptir. Bu tırtıllı ayakların sağladığı kolaylık sayesinde rahat bir şekilde her yere tırmanabilir. Tahta kurtlarının ağız yapısı çok sert olduğu için her türlü ağaç, mobilya ve ağacı delecek güce ve kapasiteye sahiptir. Delinmiş mobilyalar ve ahşaplar görmemeniz için Alanya Tahta Kurdu İlaçlama akdeniz ilaçlama olarak Akdeniz’in incisi ilçemizde herkesin hizmetindeyiz.Tahta kurdu diğer haşere türleri gibi insanları ısırmazlar; evlerinizde, iş yerlerinizde, ofislerinizde kısacası etrafınızdaki tüm mobilya ve ahşaplara ciddi boyutta zarar verebilirler. Bununla birlikte  yaşadıkları bölgeler genellikle bitki türlerinin bulunduğu yerler olduğu için bahçedeki bitkinize ya da saksıdaki çiçeğinize zarar verip onların kurumasına sebep olabilir. Alanya Tahta Kurdu İlaçlama olarak % 100 ilaçlama hizmetini sizlere sunuyoruz.

Tahta kurtlarını yuva yaptıkları alanlar mobilya, ahşap ve ağaçların en dipleri de olabilmektedir. Yaşadıkları bu alanlarda ise tek değil topluluk halinde bulunurlar. Yaşadıkları bu alanların açılması ya da yanlış ilaçlama yönteminin kullanılması tahta kurtlarının dağılmasına sebebiyet vermektedir. Onların dağılması demek başka bir alana yerleşip orada çoğalması demektir. Alanya Tahta Kurdu İlaçlama firmasıakdeniz ilaçlama bulundukların alandan dağıtmadan ve uygun ilaçlama yöntemiyle tahta kurdunu yok etme garantisi veriyor.

Mobilyalarınız tahta kurdu tarafından deformasyona uğratılmadan, bahçedeki ya da saksıdaki çiçeğiniz kurumadan sizi akdeniz ilaçlamaya bekliyoruz.