Hakkımızda

Alanya İlaçlama Firması her türlü böcek, haşere ve kemirgenlere karşı verdiği mücadelede kendini her geçen gün yenileyerek, geliştirerek sektörde fark yaratmayı başarmış. İlaçlamanın yanı sıra gıda hijyen danışmanlığı hizmeti vererek her konuda yardıma hazır. Kaliteli hijyen ekipmanları satış ve hizmeti ile sağlığa verdiği önemi kanıtlamıştır.

Yedi yıl süresince çalışmaları aksatmamış hiç olumsuz tepki almadan üstlendiği görevleri laiki ile yerine getirmiştir. Bugüne kadar sayısız ilaçlama ve gıda hijyen danışmanlığı satış ve hizmeti veren Alanya İlaçlama ve hijyen konularında bizden iyisini bulamazsınız diyerek iddialı tavır sergiliyor. Ve bu iddiasının doğruluğu kanıtlamak için canını dişine takarak çalışıyor.
İlaçlama sektöründe yedi yıllık tecrübesi ve kaliteli ürünleriyle dikkati üzerine çekiyor. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak sorunsuz hizmet garantisini ucuza sunuyor. Yaptığı sayısız çalışmayı teminat olarak gösteren Alanya İlaçlama Firması Akdeniz İlaçlama her zaman, her aşamada yardım ediyor.
Ev, ofis, hastane, klinik, okul ayırımı yapmaksızın her koşulda, her ortamda hizmet verebilmekteyiz. Onlarca ilaçlama yaparak sahip olduğumuz tecrübeyi aldığımız eğitim ile bir araya getirerek pratikte uzmanlık kazandık. Bu yüzden eksiksiz çalışma yapmayı kolayca başarıyoruz. Ve hiç bir sorun yaşamadan çalışmamızı sonlandırabiliyoruz. Kullandığımız ve satışını yaptığımız ekipmanlar sayesinde bütün türlere karşı sizi savunabiliyor, tekrarlamaması için önlem alabiliyor ve kontrollerini yapabiliyoruz.